Tanie Buty Damskie,Męskie & Dziecięce Outlet

Dostawa towaru

Wysyłka i zwroty Informacje o wysyłce 1. proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłacić za to, najlepiej zostawić numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie, aby uzyskać zaktualizowane informacje.
2. Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 3 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności (sobota, niedziela i większość dni świątecznych).
3. Wysyłka na cały świat przez EMS (EXPRESS MAIL SERVICE) z następującym wyłączeniem: Arabia Saudyjska, Angola, Holandia, Nigeria, Czechy, Kenia, Ukraina, Rosja, Chorwacja, Węgry, Bhutan, Bułgaria, Gruzja, Malediwy, Meksyk, Brazylia, Polska , Łotwa, Rumunia, Estonia, RPA, Bahrajn, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Katar i inne. Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić, czy jesteś w strefie bezpłatnej wysyłki, czy nie.
4. Po dostarczeniu przesyłki prześlemy Ci numer śledzenia, gdy tylko będzie dostępny. Czas przejazdu przesyłki zwykle wynosi od 7 do 14 dni roboczych, w zależności od miejsca docelowego, dni wolnych od pracy i czynników niezależnych od Usługi Pocztowej. Jeśli jest trochę opóźnienia, prosimy o więcej cierpliwości.
Polityka zwrotów
Zwroty lub wymiany są dozwolone pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem strony internetowej i jest to w ciągu 7 dni od daty otrzymania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić. Towar musi zostać zwrócony w ciągu 7 dni od daty otrzymania - nienoszony i zawierać wszystkie oryginalne opakowania i etykiety. Będziemy obciążać Twoją oryginalną metodę płatności, z wyłączeniem opłaty za ponowne składowanie / przetwarzanie i opłaty za zwrot. Wszystkie koszty wysyłki związane ze zwrotem towarów ponosi klient.
Wszystkie paczki powinny być przesyłane za pomocą metody śledzenia, takiej jak US Mail Delivery Confirmation, UPS lub Federal Express. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki zagubione w tranzycie. Po otrzymaniu zwrotu, prosimy o przesłanie do 5 dni roboczych na zwrot lub wymianę.
Powrót